قیمت دزدگیر ماشین

آیا خودمان می توانیم دزدگیر ماشین را نصب کنیم؟

قیمت دزدگیر ماشین اگر اطلاعی از سیم کشی خودرو ندارید ودرباره برق ان نمیدانید یا نمی دانید چگونه از مولتی متر یا لحیم کاری استفاده کنید بهتر است نصب دزدگیر را به یک متخصص حرفه ای بسپارید.اگر شما تجربه کار با مدارهای الکترونیکی را دارید به اینکه چقدر زمان دارید و پیچیدگی سیستم تا چه اندازه است بستگی دارد.بهتر است در تعطیلات نصب خود را انجام دهید که زمان کافی داشته باشید و با دقت بالا این کار را انجام دهید.برخی از وسایل نیاز به یک رابط خاص یا یک سیستم کنترل از راه دور برای اتصال به سیستم کامپیوتری خود دارند.

خرید دزدگیر ماشین

دیگر وسایل نقلیه نیاز به سخت افزارهای تخصصی برای اتصال  دزدگیر ماشین دارند. در وسایل نقلیه قدیمی نیاز به سیم به صورت جداگانه برای هر قسمت سیستم امنیتی دارید. برای بررسی عملکرد هرسنسور که به ماژول وصل می کنید می توانید از مولتی متر استفاده کنید.

همانطور که می دانید مولتی متر یا اهم متر وسیله ای است که پارامترهای مختلف مدارها و قطعات الکترونیکی را بررسی می کند. اندازه گیری مقدار مقاومت،مقدار ولتاژ متناوب،مقدار ولتاژ مستقیم و مقدار جریان وظیفه اهم متر می باشد به همین دلیل به آن اندازه گیری چند حالته یا مولتی متر می گویند.برای مثال  در باز وبسته کردن درب آنچه در سوییچ درب اتفاق می افتد 12 ولت برای قسمت مثبت و صفر ولت برای قسمت منفی است.

اگر سیستم امنیتی برای خودرو خود خریدید و برای نصب آن احتیاج به کمک دارید یا  در انتخاب دزدگیر ماشین مناسب مردد هستید ،می توانید سوالات خود را در سایت قیمت دزدگیر بپرسید. ما شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی خواهیم کرد.

اگر ماشین یک سیستم ضد سرقت دارد چه دلیلی دارد دزدگیر نصب شود؟

اکثر سیستم های ضدسرقت خودرو سنسور شوک یا صدا ندارند و تنها به سوییچ درب متکی هستند.بنابراین هرکسی می تواند با شکستن پنجره بدون فعال شدن هیچ آژیر هشداری وارد ماشین شما شود.بنابراین بهتر است دزدگیری برای ماشین خود داشته باشید.

کدام سیستم دزدگیر برای ماشین مناسب است؟

این واقعا به نیازهای شما بستگی دارد.مثلا ممکن است شما بخواهید یک آژیر را همراه با سنسور حرکت را برای محافظت از کل سیستم اضافه کنید یا سیستم امنیتی را که قابلیت کنترل از راه دور دارد نصب کنید.ولی توجه داشته باشید حتی سیستم های معمولی دزدگیر هم سطحی از امنیت را همراه دارند.

سیستم های امنیتی با کنترل از راه دور وقتی فعال می شوند هشدار ها و اطلاعات وضعیت را ارسال می کنند.همچنین با گوشی های هوشمند سازگاری دارند.ایا می خواهید یک سیستم کنترل در موبایل خود داشته باشید؟ بهتر است نگاهی به ویژگی های دزدگیرهای مختلف و قابلیت های آنها داشته باشید.قیمت دزدگیر ماشین نیز عامل مهمی برای انتخاب است ولی سعی کنید متناسب با بودجه خود بهترین را انتخاب کنید و این سیستم بیش از قیمت دزدگیر ماشین برای شما فایده داشته باشد.

رله (relay) چیست و چگونه می توانیم بفهمیم که برای خودرو به آن احتیاج داریم؟

اگر به بعضی از وسایل برقی مانند سماور  یا بخاری برقی در هنگام خاموش و روشن شدن اتوماتیک دقت کرده باشید صدای آرامی شبیه شکستن قولنج از انها می شنوید که این صدا همان صدای رله یا سوییچ است.این کلید کاربرد بالایی در مدارهایی دارد که یک قسمت کنترلی الکترونیکی و یک سوییچ برای قطع وصل جریان برق با ولتاژ بالا دارند.برای مثال وقتی می خواهید یک لامپ را از راه دور روشن کنید سیستم امنیتی یک رله را فعال می کند که از یک منبع قدرت قویتر، نه مستقیما از خود ماژول امنیتی،قدرت را به نور میفرستد.بسیاری از سیستم های امنیتی دارای یک یا چند رله هستند.